Bedelli Askerlik Kredisi – Hangi Banka Daha Avantajlı


0
2 shares
bedelli askerlik kredisi
bedelli askerlik kredisi

Bedelli Askerlik Kredisi Karşılaştırması

Bedelli Askerlik gündemde olduğu günden bu yana Bedelli Askerlik Kredisi konuları konuşulmaya başlandı. Fakat gerek ülkemizin içerisinde bulunduğu ekonomik kıskaç gerekse bankaların ellerinde bulundurdukları oranlar sebebiyle Bedelli Askerlik kredisi çekmek son derece zorlaşmış durumda.

Bankaların sunduğu 24 Ay ve 36 Ay Vade oranları ile işte Bedelli Askerlikte karşılaşılabilecek ve çekilebilecek kredi oranları karşılaştırması,

 

24 Ay Vade Banka Kredisi Karşılaştırması 

 

 

 

 

36 Ay Vadeli Kredi Karşılaştırması

ASKERLİK ŞUBELERİMİZ 24 SAAT ÇALIŞACAK

Bakan Akar şunları söyledi: “Bedelli askerlik şu ana 672 bin 306 gencimiz elektronik postayla müracatlarını gerçekleştirdi. Dekontlarını teslim eden sayısı 377 bin 410. Tahminlerimiz 400 bin civarındaydı. Askerlik şubelerinde sıkışıklık olduğu bilgisini aldık. Askerlik şubelerimiz gerekli yerlerde 24 saat görev yapacak. 3 Kasım’dan önce bütün müracaatların bitmesini sağlayacağız.

BEDELLİ ASKERLİK CELP TARİHLERİ NE ZAMAN BELLİ OLACAK?

Bedelli askerlikten faydalanmak için başvuru işlemlerini tamamlayan vatandaşların sorguladığı 4. celp dönemi, 3 Kasım tarihinde yapılacak olan planlamanın ardından adayların erişimine açılacak. Dönemlerin belirlenmesinin ardından detaylar, Milli Savunma Bakanlığı Askeralma sekmesi ve E-Devlet üzerinden görüntülenebilecek.

 

https://bedelliyap.com/bedelli-askerlik-kuyrugunda-karsilasabileceginiz-12-tip/

 

YENİ SİSTEMİ YÜRÜRLÜĞE SOKACAĞIZ

Herkesin en uygun zamanda askerlik yapmasını sağlayan bir sistemi umuyorum yakın bir gelecekte yürürlüğe sokmaya çalışacağız. Sosyal boyutu, siyasi boyutu dahil askerlik noktasından baktığınızda neler yapabiliriz, çalışmamızı bitirmek üzereyiz. Öğretmen hakim doktor akademisyen sporcu gençlerimiz var. Onların meşguliyetlerin dikkate alarak en iyi çözüm ne olabilir diye çalışılıyor. Kısa sürede sayın Cumhurbaşkanımıza takdim edeceğiz. Yakın sürede yürürlüğe sokmaya çalışacağız.”

 

Facebook Yorumları

Yorumlar


Like it? Share with your friends!

0
2 shares

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir