Bedelli Askerlik Erken Celp Dilekçe Örneği


2
4 shares, 2 points
bedelli askerlik erken celp dilekçe
bedelli askerlik erken celp dilekçe

Bedelli Askerlik Erken Celp Dilekçe Örneği

Bedelli Askerlik yapacak olan adayların hemen hemen herkesin aklında tek soru 3 Kasım Celbi ile nerede ve ne zaman Bedelli Askerlik görevimi gerçekleştireceğim ? Bunun yanısıra öğrenci olan adaylar için Milli Savunma Bakanlığının sağladığı bir kolaylık olan öğrencilik dönemi içersine Bedelli Askerlik görevini daha kolay gerçekleştirebilmek için dilekçe ile başvuru alımı yapılmaktadır. Peki Erken Celp Dilekçe’ si nedir ? İşte Bedelli Askerlik Erken Celp Dilekçe Örneğii.

Dilekçe ile Erken Celp Tarihi Almak ! Celp tarihi değiştirme

Celp Tarihini Erkene Almak

Askeri şubeden alınan bilgiye göre haklı gerekçe göstererek dilekçe usülü ile bedelli celp tarihini erkene almak mümkün.  Celp tarihini erkene almak isteyen adaylar başvuru süreci içerisinde bulunuyor ise dilekçe verme hakları bulunuyor. Buna ek olarak adayların öğrencilik durumlarının olması halinde öğrencilik durumundan ötürü Bedelli Askerlik görevimi erken bir tarihte yapmak istiyorum olarak dilekçe vermeleri gerekiyor. Bu şekilde 3 Kasımda olacak olan Kura da adayların olası erken celp tarihlere sınıflandırılacağı belirtildi.

Askerde Yemekler Nasıl?

Erken Celp Dilekçe Örneğini İndimek için Tıklayınız !  

bedelli askerlik erken celp dilekce örneği bedelliyap.com

BEDELLİ ASKERLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Bedelli askerlik başvuru kılavuzu asal.msb.gov.tr adresinden yayınlandı. Başvurular e-devlet adresinden yapılacak. Başvuru sürecinde vatandaşlardan iki adımı takip etmeleri beklenecek;

1. Bedelli askerlikten faydalanmak isteyenler, E-Devlet kapısı (www.turkiye.gov.tr) üzerinden alınacak barkodlu ödeme belgesinin çıktısı ve Nüfus Hüviyet Cüzdanı ile birlikte bu belgede belirtilen banka şubelerinden herhangi birine giderek söz konusu bedeli yatıracak.

2. Barkodlu ödeme belgesi ve bedelin yatırılmasını müteakip bankadan alınacak üç (3) adet banka dekontunun aslı ile birlikte en yakın Askerlik Şubesi Başkanlığına bizzat başvurulması gerekecek.

Erken Celp Dilekçe Örneğini İndimek için Tıklayınız !  

Facebook Yorumları

Yorumlar


Like it? Share with your friends!

2
4 shares, 2 points

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir