27 Eylül – 27 Ekim 3. Celp Dönemi Açıklanıyor


0
3 shares
bedelli askerlilk celp
bedelli askerlilk celp yerleri

27 Eylül 27 Ekim tarihlerinde Bedelli Askerlik için 3. celp dönemi açıklanıyor.  Bedelli askerliğe başvuran yüz binlerce aday celp tarihlerini merak ediyor. 28 Ağustos’ta açıklanan ilk celp döneminde çıkanlar 15 Eylül’de birliklerine teslim oldu. Bedelli askerlik ikinci celp dönemi de 6 Eylül’de açıklandı. İkinci celp döneminde yerleri belli olan binlerce bedelli askerlik yapacak kişi de 6 Ekim’de birliklerine teslim olmaya başlayacak. Peki bedelli askerlik 3. celp dönemi ne zaman açıklanacak? Bedelli askerlik 3. celp dönemi yeri nasıl sorgulanır? ASAL bedelli sınıflandırma sonuç sorgulama sayfası… İşte bedelli askerlik celp dönemleri ile ilgili detaylar…

Bedelli askerliğe müracaatını tamamlayıp, banka dekontunu askerlik şubesine ulaştırarak başvurusu kabul edilenlerin celpleri yapılıyor. Bedelli askerliğe başvuranlar askerliklerini Manisa, Sivas, İzmir, Amasya, Çanakkale, Tokat, Bilecik, Aydın, Burdur, Erzincan ve Antalya illerinde yapacaklar. Kimin nerede bedelli askerlik yapacağı Milli Savunma Bakanlığı tarafından e-devlet sistemi üzerinden ilan ediliyor. Bedelli askerlik yerleri cep telefonları ile de başvuranlara bildiriliyor.

 

BEDELLİ CELP YERİ NASIL SORGULANIR?

Celp dönemleri ilan edilen yükümlülerin yoklamalarını celp dönemleri için belirlenen ve e-Devlet’te kişisel olarak belirtilen yoklama tarihine kadar tamamlaması gerekecek. Gerekli işlemlerini süresi içerisinde tamamlamayan yükümlüler bedelli askerlik kapsamı dışına çıkartılacak.

Askere giderken yanınıza almanız gerekenler için 

Askere Giderken Yanınıza Almanız Gereken 22 Şey

Bedelli askerliğe başvuran yüz binlerce aday celp tarihlerini merak ediyor. 28 Ağustos’ta açıklanan ilk celp döneminde çıkanlar 15 Eylül’de birliklerine teslim oldu. Bedelli Askerlik ikinci celp dönemi de 6 Eylül’de açıklandı. İkinci celp döneminde yerleri belli olan binlerce bedelli askerlik yapacak kişi de 6 Ekim’de birliklerine teslim olmaya başlayacak. Peki bedelli askerlik 3. celp dönemi ne zaman açıklanacak? Bedelli askerlik 3. celp dönemi yeri nasıl sorgulanır? ASAL bedelli sınıflandırma sonuç sorgulama sayfası… İşte bedelli askerlik celp dönemleri ile ilgili detaylar…

Bedelli askerliğe müracaatını tamamlayıp, banka dekontunu askerlik şubesine ulaştırarak başvurusu kabul edilenlerin celpleri yapılıyor. Bedelli askerliğe başvuranlar askerliklerini Manisa, Sivas, İzmir, Amasya, Çanakkale, Tokat, Bilecik, Aydın, Burdur, Erzincan ve Antalya illerinde yapacaklar. Kimin nerede bedelli askerlik yapacağı Milli Savunma Bakanlığı tarafından e-devlet sistemi üzerinden ilan ediliyor. Bedelli askerlik yerleri cep telefonları ile de başvuranlara bildiriliyor.

Facebook Yorumları

Yorumlar


Like it? Share with your friends!

0
3 shares

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir